Rumcajsovka

Jsme jičínská rodinná likérka, která vyrábí destiláty z nejvyzrálejšího ovoce pouze z farmářské produkce a likéry dle vlastních receptur. Abychom dosáhli nejvyšší kvality, vyrábíme si vlastní maceráty ( výluh drog – v tomto případě je to ovoce a byliny – za studena ) a doslazujeme pouze třtinovým cukrem, medem a karamelem. Pečlivě dbáme na to, aby naše hotové výrobky obsahovaly vysoké podíly jak ovocných šťáv, tak i extraktu (podíl nerozpustných látek), kterého dosahujeme lihovou macerací.

Naše portfolio obsahuje :

Višňový likér s chilli 20%

vyrobena z pravých višní. Díky maceraci černého pepře a chilli papriček Jalapeno navozuje vyšší obsah alkoholu a příjemně hřeje na patře.

Ořechový likér 30%

zelené vlašské ořechy jsou po dobu 4 měsíců macerovány v jemném lihu. Výsledný extrakt je doslazen karamelem. Nevšední ořechovka s chutí mladého ořechového jadérka bez hořčinky.

Medový likér s jemnými tóny borového lesa 35%

mladé, světle zelené výhonky borovic macerované v lihu spolu s lesním medem od místního včelaře. Ojedinělý likér, který neochutnáte nikde jinde.

Slivovice z dubového sudu 50%

Tento ušlechtilý ovocný destilát je vyroben pouze z nejvyzrálejších švestek. Při jeho výrobě je dodržováno řízené kvašení a při destilaci citlivé oddělování destilační frakce tzv. jádra (jemný etylalkohol). Díky tomu vzniká exkluzivní slivovice, která před lahvováním zraje ještě 3 měsíce v dubových sudech. Chuť je opravdu jemná, odrůdová s příjemným hřejivým závěrem.

Svoji exkluzivitu letos potvrdilo absolutní vítězství WPO ( World Packaging organisation ) velkou zlatou medailí.

Hruškovice 50%

třikrát destilovaná ovocná pálenka z vyzrálých hrušek. Při jeho výrobě je dodržováno řízené kvašení a při destilaci citlivé oddělování destilační frakce tzv. jádra (jemný etylalkohol). Výsledkem je exkluzivní hrušková pálenka bez přidaní umělých aromat. Velejemná, dokonale vyvážená chuť hrušek s hřejivým koncem. 

Svoji exkluzivitu letos potvrdilo absolutní vítězství WPO ( World Packaging organisation ) velkou zlatou medailí.